Seznamka PC Hry Big Brother Hudba CD prodej Filmy v kinech Světlomety Inzerce Mobilni telefonyOficiální stránkybride czech mail orderInternational Datingczech girls

PC HRY .com

SEŘADIT : název | kategorie | čas        FILTR :
<<vzad | vpřed >>

Mount & Blade Collection - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 - RPG

Mount & Blade Simulátor středověkého života z pohledu 1. nebo 3. osoby v RPG hávu, kde budete ať už pěšky, nebo na koni cestovat rozlehlým světem a účastnit se nejrůznějších dobrodružství, či přímo krvelačných bitev. Toto komplexní RPG je nabito řadou prvků, jež v jiných hrách nejsou k dispozici vůbec, nebo ne v tak propracované podobě. V základu jde o tradiční RPG titul, v němž si stvoříte postavu dle své libosti a pak s ní vyrazíte na báječné dobrodružství zasazené ve středověkém světě s několika královstvími, která spolu uzavírají příměří i si navzájem obléhají hrady, a to nehledě na vaši postavu - svět tu zkrátka opravdu žije. Mount & Blade: With Fire & Sword Nepřímé pokračování komplexního středověkého bojového simulátoru, které vzniklo ve spolupráci s původními tvůrci, avšak pod křídly ruského a ukrajinského studia. I z toho důvodu se hra zaobírá právě polskou a celkově evropskou historií a to včetně husarů. Do rukou se vám tak kromě...
Aragami - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 - Akční

Staňte se dokonalým stínovým zabijákem ve stealth akci z historického Japonska. Budete hrát za Aragamiho. Nemrtvého zabijáka s nadpřirozenými schopnostmi, kterého ze záhrobí povolala Yamiko, záhadná dívka spjatá s Aragamiho minulostí. Yamiko je v zajetí armády světla Kaiho, jejíž válečníci střeží bedlivě hlídanou citadelu Ky Ryu. KLASICKÁ STEALTH AKCE Pomocí nově nabytých stínových schopností může Aragami manipulovat s temnotou a stát se dokonale vražedným nindžou. Hra si silně inspirovala klasickými tituly z žánru stealth jako třeba ságou Tenchu a moderními klenoty jako třeba Mark of the Ninja či Dishonored. Hráči budou muset využít všech svých nadpřirozených schopností a nasadit veškerý důvtip, aby své nepřátele porazili. OVLÁDEJTE STÍNY Staňte se pomocí stínových schopností dokonale neviditelným zabijákem. Vrhejte stíny na libovolný povrch a pomocí stínového skoku se pohybujte, aniž by si vás někdo všiml. Odstraňujte pomocí svých triků mrtvoly...
Vikings : Wolves of Midgard - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 - RPG

Akční RPG s norskou mytologií nabídne legendární konflikty o konci světa (Ragnarok) s brutálním bojem a mytickými tvory. Hratelnost se nese v tradičním "diablo" duchu, včetně kooperační hry s dalšími hráči. TRADIČNÍ MYTOLOGIE Vikings: Wolves of Midgard nás zavede do světa založeného na mytologii a historii Vikingů. Navštívíme Midgard, Niflheim a Balheim, a to buď jako divoký Viking nebo nemilosrdná shieldmaiden (válečnice). Jen pozor na odlišná prostředí, v každém budete čelit něčemu jinému, a tím nemyslíme přímo nepřítele. INTERAKTIVNÍ PROSTŘEDÍ Jako Viking nebo shieldmaiden se zúčastníme bitvy obávaného Jotana s hordami nemrtvých děsivých zrůd a dalších nesčetných potvor souvisejících s Ragnarokem. Těšit se můžete na zničitelné prostředí, kdy budete moci protivníka pohřbít pod padajícím kamením nebo ho shodit z vysokého útesu. OBĚTUJTE KREV BOHŮM Do dobrodružství se můžete vydat buď sami na vlastní pěst, nebo prostřednictvím...
Toki Tori 2 - DEMO - Screenshot : 0 - Arkáda

Toki Tori 2+ is a Metroidvania style puzzle adventure. There are no tutorials, there´s no hand-holding, no-one tells you what to do in Toki Tori 2+. The fun is in exploring and overcoming the obstacles of the lush forest island on your own merit. Our unlikely yellow hero may be the star of the show, but he won´t get anywhere without the creatures he meets along the way. Armed with just the Whistle and Stomp moves, he can influence and make use of these strange creatures´ unique abilities.
E.T. Armies - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 - Akční

E.T. Armies is an action-packed, fast-paced, science-fiction first person shooter. The game takes place in a dystopian future in which Earth’s resources have been depleted. Abandoning the planet seemed to be the only avenue for survival but not all could leave. Those left behind have become united in their struggle. It’s just the beginning for the Forsaken and the start of their devastating plan for vengeance. The Forsaken hungers for supremacy and power in equal measures and war is its lifeblood. As a Parsis soldier you are charged to resist this new power and defend the fragile landscape against the Forsaken’s ruthless onslaught. Along the way you’ll face more strife than you could have possibly expected, together with your allies you must fight to cleanse the land from the Forsaken’s brutality.
C.T.U (Counter Terrorism Unit) - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 - Akční

As a member of the CTU – Counter Terrorism Unit, you will be under fire and under pressure as you are deployed to several dangerous locations to detain a rising criminal threat. Anyone can fire a gun, but there are only a few who can bring down a suspect with intimidating presence, and force them to lay down their weapons and surrender.
  Space Overlords - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 - Akční

  Erupting from the shackles of your prison, you are an Overlord, an ancient life form of immeasurable power who seeks revenge against the evil Kesedihan. Wipe out entire planetary forces, destroy cities and fight bosses as you seek to eliminate all existence of Kesedihan’s kin from the universe.
   Robot Squad 2017 - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 - Simulátor

   Staňte se elitním pilotem robotické jednotky! Budete ovládat specializované, dálkově ovládané roboty, během těch nejtěžších misích, které nelze vykonat osobně člověkem. Lidské životy a bezpečnost je ve vašich rukou.
   • 4 různé roboty
   • 6 tréninkových misí
   • 16 příběhových misí, odehrávajících se po celém světě v různém prostředí
   • 10 různorodých příslušenství pro roboty
   • Upgradování parametrů robota i doplňků
   • Různé druhy misí: záchranné, špionážní, průzkumné nebo vojenské.
   Urban Empire - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 - Strategie

   Staňte se starostou, který bude rozhodovat úplně o všem. Začnete v době průmyslové revoluce kolem roku 1820 a postupně budete objevovat nové technologie a udávat nový směr a filozofické myšlení. Je jen na vás, jak své město povedete, hra vám nebude nic diktovat. Na začátku hry si zvolíte rodinu a jednu z pěti postav. Každá se bude ubírat jinou cestou, a tak si můžete sami vybrat, co bude vaší prioritou. SOCIÁLNÍ PROBLÉMY Urban Empire ale nebude pouze o stavění a pozorování, budete se muset účastnit dění a činit i politická rozhodnutí. Musíte se starat o své občany, dopřát jim dostatek pohodlí a obrnit se proti příchozím sociálním neshodám, jako například problémy s rovnoprávností žen a můžu, práce dětí nebo hnutí hippies.
   Ships 17 - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 - Simulátor

   Převezměte řízení nad třemi speciálními námořními plavidly a plňte různorodé mise v nebezpečných vodách baltského moře. Podílejte se na obnově mořského dna. Převážejte těžký náklad nebo se zúčastněte záchranných a transportních misí. A dokonce i sestavíte obrovské námořní instalace v otevřených vodách. POSÁDKO, POZOR! Pod palcem budete mít celou posádku a její vybavení (jako třeba hasící přístroje, požární hadice, vodní děla, nafukovačky a pátrací světla). Vše se bude hodit, až budete muset svoji loď bránit před piráty, hasit požár na palubě nebo vyzvedávat přeživší ve speciálním herním režimu.

   <<vzad | vpřed >>


   Věstník ChciHry.cz
   Zasílat měsíční novinky na můj email :

   zasílat / ukončit


   seznamka