Seznamka PC Hry Big Brother Hudba CD prodej Filmy v kinech Světlomety Inzerce Mobilni telefonyOficiální stránkybride czech mail orderInternational Datingczech girls

PC HRY .com

SEŘADIT : název | kategorie | čas        FILTR :
<<vzad | vpřed >>

Broken Sword 5 : The Serpents Curse - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 - Adventura

Očekávaný pátý díl ze slavné série adventur Broken Sword, se vrací ke kořenům značky a přináší opět ručně kreslenou 2D point-and-click adventuru. Opět se setkáme s Georgem Stobbartem a jeho francouzskou kamarádkou Nico Collard.
  Farming Simulator 15 CZ - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 - Simulátor

   Hříšné opatství - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 - Adventura

   Staré opatství se stane svědkem série tajemných zločinů a pouze jeden člověk může odhalit jejich pachatele. Někdejší královský poradce Leonardo a jeho asistent Bruno jsou na cestě do odlehlého kláštera, aniž by měli ponětí o podivných událostech halících pečlivě střežené tajemství. I přesto je ještě před příjezdem jejich putování narušeno pokusem připravit je o život. Jakmile vstoupí za bránu opatství, jsou oba hrdinové vystaveni jedné záhadě za druhou. Staré zdi kláštera však zatvrzele odmítají vydat svá tajemství. Kousek po kousku Leonardo a Bruno odhalují intriky, které by mohly otřást základy nejen starobylého kláštera, ale i samotné církve.
   W.I.T.C.H. - DEMO - Screenshot : 1 2 3 - Arkáda

   Připoj se k pětici kamarádek s kouzelnými schopnosti a prožij s nimi jejich dobrodružství, které tak dobře znáš z oblíbeného televizního seriálu, komiksů nebo knížek W.I.T.C.H.
   • Vytvoř si svoji vlastní postavu – měň svůj vzhled, upravuj svůj profil a zpřístupni si hrou nové možnosti, doplňky a nezbytné vybavení.
   • Získej přátele – setkávej se a povídej si s jinými děvčaty, odpovídej na jejich otázky a spřátel se s nimi.
   • Automat na horoskopy – pomocí tohoto přístroje zjistíš své měsíční znamení, šťastné číslo, denní horoskop – dokonce můžeš zjistit, jestli se k tobě hodí ten prima kluk, kterého jsi včera potkala ve škole!
   • Minihry – každá z čarodějek má své vlastní minihry.
   • Encyklopedie – každý strážce má vlastní encyklopedii s popisem jeho oblíbeného tématu. Takto získané informace můžeš využít i v reálném životě.
   • Vlastní deníček – veď si denní záznamy, prozraď strážcům své pocity, vytvářej profily přátel a dávej jim vyplňovat dotazníky.
   Resident Evil 5 CZ - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 - Akční

   V nehostinné pouštní oblasti deset let po událostech v Raccoon City je hlavní hrdina Chris Redfield konfrontován s další noční můrou. Na tuhle konfrontaci ovšem nebude sám, ve hře se zmocníte také další, ženské postavy z Resi univerza jménem Rebecca Chambers. Hra si bere některé mechanizmy z předchozího čtvrtého dílu, což znamená, že se na hru opět díváte coby z pohledu za ramenem hlavní postavy. Hra ohromí především dokonale vypiplanými postavami s nevídanou mimikou a takřka dokonalými vlasy. Prostředí je navíc ještě interaktivnější, než dříve a maso-chtivý lidé nakažení virem se na vás budou vrhat v masivnějším počtu. S větším náporem nebezpečí ale také roste bohatší arzenál zbraní na dálku a speciální údery nohou i rukou na blízko.
   F.E.A.R. 3 (CZman) - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 - Akční

   Alma, která se stala de facto maskotem hororové série F.E.A.R. nechybí ani v již třetím pokračování. Tentokrát je přítomen i kooperativní multiplayer, jehož se účastníte jako synové Almy - Point Man a Paxton Fettel. Tento režim je ozvláštněný právě tím, že každý hráč má jiné schopnosti a ovlivňuje tak nejen svůj způsob hraní, ale taktéž taktizování s ostatními spoluhráči. Co se příběhové linie týče, ztvárníte roli geneticky vyšlechtěného super vojáka Point Mana, který bude disponovat dostatkem těžkých zbraní, možností zpomalovat čas a nově třeba také krycím systém z pohledu první osoby. Cílem celé hry je pak opět vás naladit na tu správnou hororovou atmosféru.
   Hitman Kvadrologie (1 - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 - Akční

   Toto jedinečné vydání přináší čtyři díly populární série Hitman: Codename 47, Silent Assassin, Contracts a Blood Money. Vstupte do světa zločinu, hříchu a chamtivosti. Zabíjet dokáže každý, ale málokdo to zvládne dokonale. Vžijte se do role agenta 47 a udělejte vše, abyste dodělali svou práci. V rukou profesionála se vražednou zbraní může stát cokoli. Hitman 1: Codename 47 Bezduché střílečky již vyšly z módy, nyní nastal čas pro Hitmana. Jste profík - zabiják, který své speciální úkoly neplní zběsilou střelbou, naopak díky své nenápadnosti může své cíle splnit takřka neviděn a vyváznout nezraněn. Navíc se ponoříte do napínavého příběhu ze světa nájemných vrahů, který ale není tak černobílý, jak se může na první pohled zdát. Hitman 2: Silent Assassin Vžij se znovu do role nájemného zabijáka, který se snaží zapomenout na svou krvavou minulost. Do cesty se ti ale připlete boss ruské mafie a přinutí tě, abyses vrátil ke své staré profesi...
   World of Warcraft : Cataclysm (Sběratelská edice) - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 - RPG

   Čekají na vás dvě nové hratelné rasy. Prokletí vlkodlaci Worgenové, kteří se přidají na stranu lidí, k Orkům pak přibudou užiteční goblini. Maximální úroveň se zvedá o pět levelů, na 85, což odemkne nové schopnosti, talenty i dosud netušené způsoby, jak si vylepšit postavu. Namísto nového kontinentu čekejte předělané a jinak pozměněné stávající zóny. Například Barrens budou rozděleny na dvě nové zóny, z nových částí se například dočkáte Uldum či Grim Batol. Obsah Sběratelské edice: - hra World of Warcraft: Cataclysm na CD a DVD - SoundTrack CD (Deset nových songů + bonusové písně) - bonusové DVD o tvorbě hry - 176 stránková kniha s návrhy a dříve neviděnými obrázky - startovní balíček obsahující 60 karet nové série Wrathgate - exkluzivní pomocník do hry dráček Lil´Deathwing - speciální edice podložky pod myš zobrazující Deathwinga, pustošícího Azeroth
   Saw CZ - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 - Akční

   Hra podle série filmových hororů, jejíž děj se odehrává mezi prvním a druhým dílem. Vaším cílem bude odhalení všech Jigsawových plánů, přičemž Vám budou cestu znepříjemňovat různé puzzly a důmyslné pasti známé z filmových předloh. Zhostíte se role detektiva Davida Tappa, který je sériovému vrahovi na stopě, co se ale nestane, David spadne přímo do jeho pasti, a tak aby ho mohl dopadnout, musí sám projít peklem, které pro něj na míru připravil sám strůjce všeho zla.
    Dead Space (CZ titulky, angl. obal/manuál) - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 - Akční

    Vžijte se do role Issaca Clarka, inženýra, který se vydá na zdánlivě rutinní misi opravit těžební loď v hlubokém vesmíru. Jak už to tak ale u takových "rutin" bývá, vše se nakonec zvrhne v nelítostnou řež, když hrdina zjistí, že posádka lodi byla povražděna neznámou mimozemskou rasou a nyní je na milost a nemilost těmto krvelačným stvořením vydán on sám. Hororový sci-fi boj o přežití na vesmírné lodi plné mutantů, kterému rozhodně nechybí děsivá atmosféra ale zároveň ani intenzivní akce a napínavý příběh. To vše za pohledu z třetí osoby a unikátních futuristických zbraní na porcování všelijakých stvoření a jejich další způsob likvidace.

    <<vzad | vpřed >>


    Věstník ChciHry.cz
    Zasílat měsíční novinky na můj email :

    zasílat / ukončit


    seznamka