Seznamka PC Hry Big Brother Hudba CD prodej Filmy v kinech Světlomety Inzerce Mobilni telefonyOficiální stránkybride czech mail orderInternational Datingczech girls

PC HRY .com

SEŘADIT : název | kategorie | čas        FILTR :
<<vzad | vpřed >>

Red Solstice, the - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 - RPG

Ve hře The Red Solstice ovládáte jednoho z 8 mariňáků, kteří se snaží zjistit, co se událo s lidskými koloniemi na Marsu během rozsáhlé bouře pojmenované "The Red Solstice" (Červený slunovrat). Hra poutavě doplňuje temnou sci-fi zápletku návykovou hratelností, která kombinuje adrenalinovou akci a rychlá taktická rozhodnutí.
 • multiplayer až pto 8 hráčů
 • kombinace akce a taktické hry
 • rozdílný styl hry s každou z osmi různých tříd
 • systém vylepšování postavy získáváním zkušeností
 • během zhruba hodinových střetnutí vás čekají hordy nepřátel
 • doplňujte zásoby, opevňujte základnu, braňte ji a evakuujte
 • náročné souboje s bossy
Zombie Driver - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 - Závody

Šílený mix aut, rychlosti, výbuchů, krve a zombíků. Hra nabízí příběhovou kampaň složenou ze 31 misí a doplňkových úkolů na jediné velké otevřené mapě. Zachraňujte přeživší, bojujte s bossy a projíždějte městem v nejrůznějších typech vozidel, včetně buldozeru, požárního auta nebo tanku. Hra dále nabízí Slaughter mód se sedmi arénami plnými kosení zombíků a dynamickým systémem vylepšení a Blood Race mód čítajícím 30 závodů ve třech různých kategoriích.
 • Příběhová kampaň o 31 misích v rozsáhlém otveřením městě.
 • Mód Blood Race s 30 závody ve 3 různých kategoriích
 • Mód Slaughter se 7 arénami, ve kterých se budete snažit přežít nájezd zombíků.
 • 9 různých vylepšení, která dokáží proměnit i obyčejné Taxi na nástroj zkázy - kulomety, plamenomety, raketomety,...
Shovel Knight - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 - Arkáda

Shovel Knight je klasická hopsačka s návykovou hratelností, nezapomenutelnými postavami a osmibitovým retro vzhledem. V roli malého rytíře stojíte před velkým úkolem, cílem vašeho snažení bude porazit zlou čarodějnici a zachránit svou ztracenou milou. Shovel Knight je připraven čelit nástrahám pomocí svého ShovelBlade - víceúčelového nástroje (rýče), se kterým si prosekává a prohrabává cestu.
 • Klasická arkádová hopsačka v retro stylu.
 • Běhejte, skákejte, kopejte a objevujte - projděte tématickými úrovněmi s množstvím skrytých míst.
 • Šílení bossové a roztomilé postavičky.
 • Příběh s humorem a nadsázkou.
 • Soundtrack od Jake “Virt” Kaufmana a další skladby od Manami Matsumae.
 • Challenge Mode, který prověří vaše schopnosti.
Homefront : The Revolution - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 - Akční

Homefront: The Revolution je pokračování guerillových bojů, kde se tentokrát nepřáteli stávají technologicky vyspělé okupační jednotky Severní Koreje. O vše se ve hře postará poslední verze známého CryEnginu, která nám zprostředkuje nejen atraktivní grafiku , ale i zničitelné prostředí, dynamicky se měnící počasí a okamžitě reagující umělou inteligenci. Výsledkem má být uvěřitelný, rozlehlý svět. Zápletka nás zavede do roku 2025, kdy Severní Korea zaútočila na oslabené Spojené státy a díky její technologické převaze, okamžitě válku USA prohrály. Ale tam kde je všude tma, se zrodí vždy potřebný hrdina....VY!!
MX vs ATV Supercross (Encore Edition) - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 - Závody

Pokračování adrenalinových offroadových závodů. Vyberte si motorku nebo čtyřkolku a vyražte závodit na 17 různých tratí. Hrajte kariéru, single závody, Time Trial, nebo třeba online multiplayer s až 12 hráči. Dočkáme se také vylepšeného ovládání a fyzikálního modelu.
 • 30 tratí
 • 80 licencovaných motocrossových společností
 • 60 profesionálních jedzců.
Resident Evil Origins Collection - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 - Akční

Resident Evil HD Remaster Legendární hra, která zároveň definovala podobu herních hororů na mnoho let dopředu. Píše se rok 1998. Tým speciálních jednotek je vyslán do Raccoon City, aby vyšetřil některé bizarní vraždy na předměstí tohoto města. Ihned po příjezdu jsou členové týmu napadeni párem krvežíznivých psů a jsou tak donuceni se ukrýt v blízkém panství. Ale ve vzduchu je neomylně cítit pach krve. Zásoby rychle docházejí, jak se dvojice snaží zůstat naživu. Resident Evil HD 0 Remaster Jak název hry napovídá, Resident Evil 0 se vrací zcela na začátek příběhu a odkrývá skrytou pravdu za incidentem, ke kterému došlo na půdě panství v Raccoon City. Toto tajemství je katalyzátorem celého příběhu videoherní série Resident Evil. Remasterovaná verze se plně drží příběhu a hratelnosti původní hry a navíc přináší HD grafiku, 5.1 kanálový zvuk, modernizované ovládání a podporu širokoúhlého zobrazení. Připravte se na odhalení příšerných tajemství...
Trackmania Turbo - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 - Závody

Trackmania jak má být Trackmania je návyková záležitost, jak vám potvrdí nejeden trackmaniak. V novém díle se však závislost ještě násobí celou řadou novinek a vylepšení. Tradiční mix rychlých arkádových závodů s propracovaným budováním šílených tratí však zůstává nezměněný. 4 prostředí, 4 rozdílné hry Každé ze čtyř okouzlujících prostředí se dočkalo nové grafiky a každé nabízí naprosto odlišný jízdní styl. Kampaň Předtím než se vydáte do tvrdého světa online závodění, je dobré trošku potrénovat. A od toho je tady více než 200 unikátních tratí v pěti obtížnostech, na kterých budete sbírat medaile v kampani. Ve světových žebříčcích se poté můžete podívat, jak jste šikovní (a nebo nešikovní, oups!) Double driver Trackmanii nemusíte hrát sami. Zapojte kamaráda a ujměte se společně volantu jednoho vozu. Ano, čtete správně. Dva řidiči. Jedno auto. Tohle bude chtít pevné nervy a nerozlučné přátelství! ...
Game of Thrones: A Telltale Games Series - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 - Adventura

Game of Thrones: Telltale Games Series vytvořili známí vývojáři Telltale Games. Jedná se o epizodickou adventuru založenou na licenci populární HBO série Hra o Trůny, která je vytvořena podle ságy Písně ledu a ohně spisovatele George R. R. Martina. Příběh hry je umístěn mezi událostmi 3. až 5. sezóny seriálu. Rozdělena je do šesti epizod a zaměřuje se na osudy rodu Forresteru, obchodníků se dřevem, které jsou popsány v páté části knižní ságy. Forresterové se snaží přežít probíhající válku pěti králů, která způsobila konflikt s jejich sousedy, rodem Whitehillů. Hratelností se jedná o klasické dílo od Telltale, kdy hráč většinu času sleduje cut-scény, volí odpovědi v dialozích a mačká správná tlačítka během QTE (quick-time event) sekvencí. Příběh sledujete z pohledu několika lidí, jejichž volby budou mít přímý dopad na osud rodu Forresterů.
Dex - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 - RPG

Dex je kyberpunkové akční RPG od českých autorů s jedinečným audiovizuálním zpracováním. Prožijte poutavý kyberpunkový příběh. Prozkoumejte otevřený svět a pohybujte se po desítkách ručně kreslených lokací futuristického města. Ponořte se do napínavých soubojů, intrikářských dialogů a vyberte si svou vlastní cestu! Ovlivněte běh událostí i vývoj vlastní postavy.
 • Desítky jedinečných ručně kreslených lokací k průzkumu i boji
 • Propracovaná NPC a větvené dialogy s kompletním dabingem
 • Vícero možností řešení a volba vlastního stylu hraní
 • Nelineární příběhová kampaň s řadou vedlejších úkolů
 • Soubojový systém na bázi automatových mlátiček z 90. let
 • Poutavý kyberpunkový příběh inspirovaný klasikami žánru
 • Klasické RPG prvky v netradičním pojetí.
Minecraft : Story Mode - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 - Arkáda

Vždycky vás zajímalo, o čem ten Minecraft vlastně je? Jaký je jeho příběh, co jsou ty kostičky zač a kde se vzaly? Co je pod bedrockem? Inu, tak na tyhle otázky se tady sice odpovědi nedozvíte, ale za to s hlavním hrdinou Jessem prožijete neskutečně originální příběh napříč světem Minecraftu a možná ještě dál! Jedná se o epizodickou adventuru od TelltaleGames - tvůrců The Walking Dead nebo Tales from Borderlands. Hra bude mít celkem 5 epizod, které budou vycházet s odstupem cca 2 měsíců. V příběhových hrách od TelltaleGames se stáváte hlavním aktérem příběhu, který se na obrazovce odehrává, a svými rozhodnutími (a výkony v akčních pasážích) měníte jeho děj.

<<vzad | vpřed >>


Věstník ChciHry.cz
Zasílat měsíční novinky na můj email :

zasílat / ukončit


seznamka