Seznamka PC Hry Big Brother Hudba CD prodej Filmy v kinech Světlomety Inzerce Mobilni telefonyOficiální stránkybride czech mail orderInternational Datingczech girls

PC HRY .com

SEŘADIT : název | kategorie | čas        FILTR :
<<vzad | vpřed >>

Age of Wonders 3 - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 - Strategie

Hra nabízí unikátní mix budování říše, hry na hrdiny a válčení. Tuto dokonalou tahovou fantasy strategii si užijí ostřílení stratégové i noví hráči! Hra vám ukáže bohatý fantasy svět, který je detailnější a živější, než kdy dříve a nabízí více než 50 typů lokací překypujících poklady. Budete moci rozšiřovat své panství stavbou nových osad, uzavíráním paktů se spojenci a těžbou cenných surovin. Ovládnete magii zemského povrchu a přetvoříte si terén k obrazu svému a vybudujete říši dle svého gusta.
Diablo 3 : Reaper of Souls - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 - RPG

Porážka Diabla měla nastolit věk naděje, místo toho povstalo nové zlo, jehož záměry zatím halí závoj tajemství. Malthael, padlý archanděl vědění se v dodatku Reaper of Souls znovu vrací na scénu, nyní však jako anděl smrti, který se zmocnil černého kamene, v němž je ukryto Prvotní zlo. Je třeba jej zastavit, než jej nevratně vpustí do světa. Rozšíření Reaper of Souls rozšiřuje příběh hry o nové 5. dějství s novými lokacemi, nepřáteli a poklady. Dále zvyšuje maximální dosažitelnou úroveň na 70 a společně s tím přináší postavám také nová kouzla a schopnosti. Ty budou hráči moci náležitě využít díky rozšíření možností tzv. end-game obsahu v podobě dvou nových módů: Loot Run a Nephalem Trial. Opětovné polykání úrovní si pak budou moci hráči vyzkoušet také s novou hratelnou třídou - křižákem.
Assassins Creed 4 : Black Flag (Edice Bukanýra) - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 - Akční

Další díl série Assassins Creed vás zavede do Karibiku roku 1715, kterému vévodí duch pirátství. A právě mezi tyto lotry a psance spedá i váš nový hlavní hrdina, mladý a bezohledný kapitán Edward Kenway. Otec jednoho z templářských vůdců Nathana Kenwaye a dědeček mladého asasína Connora. Tento pirát si svým bojem za slávu už vysloužil úctu legend kalibru Černovouse. Ovšem boj ho vtáhl do mnohem komplikovanějších záležitostí; do prastaré války mezi asasíny a templáři, právě té války, která může zničit úplně všechno. Příběh hry se bude točit kolem lodi Kavka, která se stane nejen vaším domovem, ale také smyslem vašeho života. Loď bude potřeba vybavit a budete muset sehnat její posádku. Obsah Buccaneer edice: - hra Assassin´s Creed IV Black Flag - 45 cm vysoká figurka kapitána Edwarda Kenwaye - sběratelská krabice - vysoce kvalitní...
Company of Heroes Anthology CZ - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 - Strategie

Kompletní edice tří vynikajících válečných strategií: Company of Heroes Hra je postavená na Essence Enginu, jež hráči nabídne skoro filmový zážitek umocněný užitím reálné fyziky a detailním zpracováním válkou postiženého světa. Hráč převezme kontrolu nad jednotkou Able Company, s níž v rámci dramatické singleplayer kampaně absolvuje řadu nezapomenutelných bitev včetně invaze v Normandii. Hra nabídne kompletně zničitelné herní prostředí a pokročilou týmovou AI, díky níž členové hráčovi jednotky připomínají myslící bytosti a ne loutky snažící se marně plnit dané rozkazy. Company of Heroes: Opposing Fronts Samostatně spustitelný datadisk pro oceněnou realtime strategii roku, který nabízí dvě různé plnohodnotné kampaně za dvě odlišné strany. Bojovat se bude ve Francii v oblasti zvané Caen a budete také svědky největší výsadkové akce v historii. Company of Heroes: Tales of Valor Již druhý samostatně spustitelný datadisk pro...
Sacred 3 - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 - RPG

Další díl Diablovského RPG se tentokrát zaměřuje na kooperaci až čtyř hráčů a možnost rozvíjet postavy poměrně volným stylem skrze přidělování perků a skillů do podoby, která hráči nejvíce vyhovuje. A nejenom jednomu hráči, ale celé partě. Hra sice zachová několik tříd (např. Safiri warrior, Ancarian lancer), ale ty budou vývoj postavy určovat pouze rámcově. Dvě postavy stejné třídy tak mohou být zcela odlišné.
  Men of War : Assault Squad 2 (Deluxe edition) - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 - Strategie

  Men of War: Assault Squad 2 je dalším počinem do úspěšné strategické série Men of War, který navazuje na stejnojmenný první díl. Singleplayerová kampaň vás provede rozličnými misemi, se scénáři nabízejícími jak intenzivní tankové boje, tak utajené odstřelovací mise. V multiplayeru nemohou chybět rozličné mapy pro souboje 1v1 - 4v4, ale skutečnou výzvu představují hry 8v8, ve kterých půjde o rozsáhlá střetnutí na obřích mapách. Značných vylepšení doznal herní engine, do kterého byly zapracovány mnohé požadavky hráčů. Kromě lepšího vizuálního ztvárnění se tak můžeme těšit na lepší podporu vícejádrových procesorů, vylepšená herní rozhraní a umělou inteligenci atd. S Deluxe edicí získáte také: -Odznak do hlavního menu hry v podobě generálské pásky s pěti hvězdičkami -Unikátní pětihvězdičkový generálský archievement -Speciální ikonu vašeho avatara -Výjimečné prvky uživatelského rozhraní -Bonus na získané zkušenosti u všech národů, k odemčení...
  Wasteland 2 - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 - RPG

  Wasteland 2 je přímým nástupcem stejnojmenné hry z roku 1988, která se do dějin zapsala jako vůbec první postapokalyptické RPG a také jako inspirace slavnějšího Falloutu. Do té doby žádné jiné CRPG neumožnilo hráčům ovládat jednotlivé členy party a udílet jim taktické povely, natožpak jim dát prostor k morálním volbám, které ovlivní herní svět. Na rozdíl od svých současníků vložil Wasteland moc do rukou hráčů, takže si každý mohl vytvořit svůj vlastní styl hry. Působivé a v mnoha ohledech novátorské dědictví bylo v Wasteland 2 zachováno, ovšem v modernizované podobě. Ponořte se do taktických tahových soubojů, které otestují hranice vašich strategických dovedností v krutém světě, kde jen hrubá síla k přežití nestačí. Vybavte své rangery těmi nejsilnějšími zbraněmi, které jsou k dispozici, a připravte se na maximální destrukci! Zachraňte spojence před jistou smrtí nebo je nechte zahynout - rozhodnutí je na vás, ale připravte se na následky.
  Middle-earth : Shadow of Mordor - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 - RPG

  Middle-earth: Shadow of Mordor přináší dynamické herní prostředí, kde hráč rozvíjí svůj osobní plán pomsty a tím si postupně podmaňuje celý Mordor. Hra začíná v noci Souronova návratu do Mordoru, kdy jeho Černí kapitáni brutálně popraví hraničáře od Černé brány. Hráč se stane Talionem, hraničářem, který přišel o svou rodinu a vše, co mu bylo drahé. Hraničářem, který je oživen Duchem pomsty. V průběhu své cesty za pomstou pak odkrývá tajemství Ducha, který jej ovládá, a objevuje původ známých prstenů. Nový příběh je zasazen mezi události z Hobita a Pána prstenů. Middle-earth: Shadow of Mordor a systém Nemesis představují herní svět nové generace. Každý nepřítel, jemuž hráč čelí, je unikát. Nepřátelé se od sebe odlišují svou osobností, mají své silné i slabé stránky. Nepřátelé se dále rozvíjejí s každým setkáním s hráčem, a tak se z nich stávají jeho úhlavní nepřátelé, které v každém souboji volí jinou strategii boje.
  Assassins Creed 5 : Unity - DEMO - Screenshot : 0 - Akční

  Assassin´s Creed Unity byla od základu připravována pro nové konzole a PC. Vývojáři se tak nemuseli ničím omezovat a chystají znatelný posun v technickém zpracování.
   Tropico 5 - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 - Strategie

   Jako El presidente nejprve převezmete kontrolu nad nechvalně proslulém ostrově Tropico během raných koloniálních časů a poté povedete svůj lid staletími světových změn. Budete čelit měnícím se potřebám svých lidí, stejně jako novým mocnostem a frakcím. Podpořte členy své rodiny dosazením do důležitých funkcí velvyslanců, nebo třeba generálů a upevněte si tím svou moc. Dokážete přežít obě světové války? Budete vládnou železnou rukou tyrana nebo z vašeho ostrova uděláte ráj na zemi. Založte dynastii a vládněte ostrovu od 19. do 21. století.

   <<vzad | vpřed >>


   Věstník ChciHry.cz
   Zasílat měsíční novinky na můj email :

   zasílat / ukončit


   seznamka