Seznamka PC Hry Big Brother Hudba CD prodej Filmy v kinech Světlomety Inzerce Mobilni telefonyOficiální stránkybride czech mail orderInternational Datingczech girls

PC HRY .com

SEŘADIT : název | kategorie | čas        FILTR :
<<vzad | vpřed >>

Dead Space 3 - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 - Akční

Nové pokračování úspěšné série Dead Space, s vysoce kvalitním hororovým příběhem, nervydrásající atmosférou, akčními souboji a vynikajícím zvukem, vysílá hráče na další děsivé dobrodružství. Po nouzovém přistání na nehostinné planetě Tau Volantis zjistí hrdina příběhu Isaac Clarke, že právě zde se může ukrývat klíč k likvidaci hrozby nekromorfů. Během hledání odpovědí na nastalé otázky se bude muset vyrovnávat nejen s mrazivými podmínkami při teplotách hluboko pod bodem mrazu, ale také s vysoce vyvinutými protivníky z nové generace nekromorfů, gigantickými bossy, a dokonce nepříčetnými a zfanatizovanými lidmi. Isaac naštěstí není sám. Kdykoli během akce se může k hráči v rámci kooperativního režimu připojit další hráč na bázi systému drop-in/drop-out. V rámci kooperativní hry s postavou seržanta Earthgovu Johna Carvera čeká na hráče odhalení dalších podrobností příběhu a nové herní funkce. Ve hře se budete pohybovat v rozsáhlých vesmírných prostorách, úzkých...
Sacred 3 (First edition) - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 - RPG

Vítězství a sláva jsou naše! Sacred 3 je klasická rubačka arkádového střihu s multiplayerem s možností okamžitého připojení či odpojení a to jak v offline (klávesnice a gamepad) verzi pro 2 hráče, tak i v online pro 4. Rozvíjejte dovednosti svého hrdiny a spojte síly s dalšími hráči v kooperaci, a rozšiřte tak své možnosti a taktiku. Ovládněte umění války, probojujete se přes hordy nepřátel a staňte se největším hrdinou všech dob. Objevujte Ancarii! Ponořte se do bohaté mytologie fantaskního světa Sacred. Kontinent Ancaria plný působivých levelů, úplně nových, ale také známých prostředí nikdy nepůsobil tak živě! First edition je speciální edice určená pro první objednávky. Je za stejnou cenu jako běžná edice, ale navíc obsahuje bonusová DLC: The Underworld Story a The Malakhim Hero.
Broken Sword 5 : The Serpents Curse - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 - Adventura

Očekávaný pátý díl ze slavné série adventur Broken Sword se vrací ke kořenům značky a přináší opět ručně kreslenou 2D point-and-click adventuru. Opět se setkáme s Georgem Stobbartem a jeho francouzskou kamarádkou Nico Collard.
 • Pátý díl jedinečné série Broken Sword
 • Klasická ručně kreslená 2D adventura
 • Obsáhlý příběh a nezapomenutelné postavy
 • Jedinečné rébusy a šifry
Farming Simulator 15 CZ - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 - Simulátor

Farming Simulator 15 vám ukáže náročný svět moderních zemědělců. Vyzkoušíte si všechny úlohy běžného farmáře, včetně práce se zvířaty (krávy, kuřata a ovce), zúrodňování země a sklizeň plodin. Budete spravovat a rozšiřovat svou vlastní farmu v obrovském otevřeném světě, včetně zcela nového severského prostředí.
 • Více než 100 vozidel a návěsů
 • Více než 40 licencovaných značek včetně New Holland, Case IH, Deutz-Fahr, Ponsse a mnoho dalších
 • Objevte nové možnosti spracování dřeva, se všemi novými nástroji a zařízením
 • Zahrajte si s přáteli na internetu v režimu pro více hráčů
Hříšné opatství - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 - Adventura

Staré opatství se stane svědkem série tajemných zločinů a pouze jeden člověk může odhalit jejich pachatele. Někdejší královský poradce Leonardo a jeho asistent Bruno jsou na cestě do odlehlého kláštera, aniž by měli ponětí o podivných událostech halících pečlivě střežené tajemství. I přesto je ještě před příjezdem jejich putování narušeno pokusem připravit je o život. Jakmile vstoupí za bránu opatství, jsou oba hrdinové vystaveni jedné záhadě za druhou. Staré zdi kláštera však zatvrzele odmítají vydat svá tajemství. Kousek po kousku Leonardo a Bruno odhalují intriky, které by mohly otřást základy nejen starobylého kláštera, ale i samotné církve.
W.I.T.C.H. - DEMO - Screenshot : 1 2 3 - Arkáda

Připoj se k pětici kamarádek s kouzelnými schopnosti a prožij s nimi jejich dobrodružství, které tak dobře znáš z oblíbeného televizního seriálu, komiksů nebo knížek W.I.T.C.H.
 • Vytvoř si svoji vlastní postavu – měň svůj vzhled, upravuj svůj profil a zpřístupni si hrou nové možnosti, doplňky a nezbytné vybavení.
 • Získej přátele – setkávej se a povídej si s jinými děvčaty, odpovídej na jejich otázky a spřátel se s nimi.
 • Automat na horoskopy – pomocí tohoto přístroje zjistíš své měsíční znamení, šťastné číslo, denní horoskop – dokonce můžeš zjistit, jestli se k tobě hodí ten prima kluk, kterého jsi včera potkala ve škole!
 • Minihry – každá z čarodějek má své vlastní minihry.
 • Encyklopedie – každý strážce má vlastní encyklopedii s popisem jeho oblíbeného tématu. Takto získané informace můžeš využít i v reálném životě.
 • Vlastní deníček – veď si denní záznamy, prozraď strážcům své pocity, vytvářej profily přátel a dávej jim vyplňovat dotazníky.
Resident Evil 5 CZ - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 - Akční

V nehostinné pouštní oblasti deset let po událostech v Raccoon City je hlavní hrdina Chris Redfield konfrontován s další noční můrou. Na tuhle konfrontaci ovšem nebude sám, ve hře se zmocníte také další, ženské postavy z Resi univerza jménem Rebecca Chambers. Hra si bere některé mechanizmy z předchozího čtvrtého dílu, což znamená, že se na hru opět díváte coby z pohledu za ramenem hlavní postavy. Hra ohromí především dokonale vypiplanými postavami s nevídanou mimikou a takřka dokonalými vlasy. Prostředí je navíc ještě interaktivnější, než dříve a maso-chtivý lidé nakažení virem se na vás budou vrhat v masivnějším počtu. S větším náporem nebezpečí ale také roste bohatší arzenál zbraní na dálku a speciální údery nohou i rukou na blízko.
F.E.A.R. 3 (CZman) - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 - Akční

Alma, která se stala de facto maskotem hororové série F.E.A.R. nechybí ani v již třetím pokračování. Tentokrát je přítomen i kooperativní multiplayer, jehož se účastníte jako synové Almy - Point Man a Paxton Fettel. Tento režim je ozvláštněný právě tím, že každý hráč má jiné schopnosti a ovlivňuje tak nejen svůj způsob hraní, ale taktéž taktizování s ostatními spoluhráči. Co se příběhové linie týče, ztvárníte roli geneticky vyšlechtěného super vojáka Point Mana, který bude disponovat dostatkem těžkých zbraní, možností zpomalovat čas a nově třeba také krycím systém z pohledu první osoby. Cílem celé hry je pak opět vás naladit na tu správnou hororovou atmosféru.
Hitman Kvadrologie (1 - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 - Akční

Toto jedinečné vydání přináší čtyři díly populární série Hitman: Codename 47, Silent Assassin, Contracts a Blood Money. Vstupte do světa zločinu, hříchu a chamtivosti. Zabíjet dokáže každý, ale málokdo to zvládne dokonale. Vžijte se do role agenta 47 a udělejte vše, abyste dodělali svou práci. V rukou profesionála se vražednou zbraní může stát cokoli. Hitman 1: Codename 47 Bezduché střílečky již vyšly z módy, nyní nastal čas pro Hitmana. Jste profík - zabiják, který své speciální úkoly neplní zběsilou střelbou, naopak díky své nenápadnosti může své cíle splnit takřka neviděn a vyváznout nezraněn. Navíc se ponoříte do napínavého příběhu ze světa nájemných vrahů, který ale není tak černobílý, jak se může na první pohled zdát. Hitman 2: Silent Assassin Vžij se znovu do role nájemného zabijáka, který se snaží zapomenout na svou krvavou minulost. Do cesty se ti ale připlete boss ruské mafie a přinutí tě, abyses vrátil ke své staré profesi...
World of Warcraft : Cataclysm (Sběratelská edice) - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 - RPG

Čekají na vás dvě nové hratelné rasy. Prokletí vlkodlaci Worgenové, kteří se přidají na stranu lidí, k Orkům pak přibudou užiteční goblini. Maximální úroveň se zvedá o pět levelů, na 85, což odemkne nové schopnosti, talenty i dosud netušené způsoby, jak si vylepšit postavu. Namísto nového kontinentu čekejte předělané a jinak pozměněné stávající zóny. Například Barrens budou rozděleny na dvě nové zóny, z nových částí se například dočkáte Uldum či Grim Batol. Obsah Sběratelské edice: - hra World of Warcraft: Cataclysm na CD a DVD - SoundTrack CD (Deset nových songů + bonusové písně) - bonusové DVD o tvorbě hry - 176 stránková kniha s návrhy a dříve neviděnými obrázky - startovní balíček obsahující 60 karet nové série Wrathgate - exkluzivní pomocník do hry dráček Lil´Deathwing - speciální edice podložky pod myš zobrazující Deathwinga, pustošícího Azeroth

<<vzad | vpřed >>


Věstník ChciHry.cz
Zasílat měsíční novinky na můj email :

zasílat / ukončit


seznamka