Seznamka PC Hry Big Brother Hudba CD prodej Filmy v kinech Světlomety Inzerce Mobilni telefonyOficiální stránkybride czech mail orderInternational Datingczech girls

PC HRY .com

SEŘADIT : název | kategorie | čas        FILTR :
<<vzad | vpřed >>

Professional Farmer 2016 - DEMO - Screenshot : 0 - Simulátor

Professional Farmer 2016 vás vezme na venkov v zatím nejrealističtější farmářské hře. Vyberte si svůj oblíbený traktor z hromady oficiálních mašin, opečujte ho v garáži, a pak s ním vyrazte na pole. PRÁCE ZA KAŽDÉHO POČASÍ Farmer 2016 přináší celou řadu novinek. Jednou z největších jsou roční období a dle toho vždy trochu jiný druh potřebné práce nebo dynamický režim kariéry dle druhu obilí.
  Professional Lumberjack 2016 - DEMO - Screenshot : 0 - Simulátor

  V Professional Lumberjack 2016 budete řídit svoji pracovitou skupinku dřevorubců, aby vaše pila prosperovala, a neustále jste rozšiřovali své lesní podnikání. Kácet stromy budete nehledě na roční období, pracovat se přece musí pořád! POZNEJTE PRÁCI DŘEVORUBCE Dobrý dřevorubec pozná rozdíl mezi dubem a jilmem. Abyste zdejší práci zvládli, musíte porozumět stromům, a správně určit nástroje ke kácení. Pouze tak získáte co největší návratnost za svou tvrdou práci co nejefektivnějším způsobem.
  WRC: FIA World Rally Championship 5 - DEMO - Screenshot : 1 2 - Závody

   Deus Ex : Mankind Divided (Collectors Edition) - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 - RPG

   Píše se rok 2029, mechanicky vylepšení lidé byli vykázáni, a žijí nyní zcela odděleně od zbytku společnosti. Zkušený tajný agent Adam Jensen pracuje ve světě, který takovými jako on opovrhuje. Vybaven nejmodernější technikou musí volit správné postupy a zvažovat, komu důvěřovat, pokud má odhalit rozsáhlé celosvětové spiknutí. Obsah balení: - Hra Deus Ex: Mankind Divided - Steelbook - 9 palců vysoká figurka Adama Jensena - 48 stranový Artbook - 3 skiny pro Adama Jensena - 1 bonusová mise navíc - 6 skladeb z hry od skladatele Michaela McCanna - Digitální artbook, novela a komiks
   Grand Ages : Medieval (Limited Special Edition) - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 - Strategie

   Grand Ages: Medieval je real-time strategie ve které vedete svůj lid a rozšiřujete svou říši na evropském kontinentě. Začněte jako správce malé osady a zkuste postupně ovládnout celou Evropu. Rozvíjejte se, stavte, zkoumejte a budujte armádu, která vám pomůže rozšířit vliv. Na rozdíl od předchozího titulu Grand Ages: Rome, který se točil kolem výstavby měst, jde v Grand Ages: Medieval o komplexní strategickou hru s rozvojem ekonomiky, diplomacií a samozřejmě válkami. Kromě před-připravené hlavní herní kampaně s umně zpracovanými prostřihy hra nabízí též volný mód, s nastavitelnými parametry hry a multiplayerový režim až pro 8 hráčů.
   FIFA 16 FUT Points (2200 bodů) - DEMO - Screenshot : 0 - Sportovní

   Kupon lze využít ve hře Fifa 16 k získávání dalších balíčků a rychlejší výstavbě vysněného Ultimate Teamu.
    Might & Magic Heroes 6 CZ (zlatá edice) - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 - Strategie

    hra Might & Magic: Heroes VI: Dobrodružství hry Heroes VI začíná 400 let před událostmi Heroes V. Ve vzrušujícím epickém příběhu, kdy se Andělé snaží znovu rozpoutat nedokončenou válku, se střetne celá plejáda hrdinů. Došlo k oživení legendárního generála archandělů, který byl zabit během války ras Starších. Pod záminkou přípravy na invazi Démonů chce získat nazpátek své síly, zmocnit se Ashanu a vyhladit své dávné nepřátele. Tento generál však podcenil sílu až příliš lidem podobné dynastie Gryfů. DLC Odstíny temnoty: Jedná se o samostatně hratelný datadisk pro hru Might & Magic Heroes VI, ve kterém se poprvé objeví nová frakce a to temných elfů. S tím přichází nová kampaň a nezbytná další náplň nových neokoukaných věcí od předmětů až po jednotky.
    Seven - DEMO - Screenshot : 1 2 3 - RPG

    "He? Kde že jsem se tady vzal? No sakra, to není žádná záhada. Přišel jsem k těm strážím venku a slušně se jich zeptal, jestli si náš milovanej císař Drugun celý písmo svatý náhodou nevycucal z prstu, když seděl na hajzlu. Voni se smáli a smáli, pak mě zmlátili a hodili dovnitř. Mně to přijde celkem spravedlivý. Páč víte co? Hehe. Ten tlustoprd Drugun nejni jedinej, kdo v těch budovách něco hledá..." Takhle začíná příběh hry Seven. V roli osamělého poutníka, který cestuje říší Vetrall, budete neustále čelit její krutosti a rozpolcené povaze. Apokalypsa, která se odehrála před mnoha staletími, nesmetla z povrchu světa vše. Lidství, nebo to, co z něj zbylo, se pomalu zotavilo, ale tvář a stav tohoto nového světa už zdaleka nejsou takové jako dříve. V této nové realitě se období temna neustále proplétá s prastarou pokročilou technologií a těm, kteří měli to štěstí – nebo tu smůlu –, že přežili, život rozhodně nijak neulehčuje. V izometrickém RPG s názvem Seven...
    Technomancer, the - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 - RPG

    RPG Technomancer nabídne hráčům akčně pojaté souboje se 3 různými styly boje a používáním schopností rozdělených do 4 vývojových stromů. Všechny situace však nebude třeba řešit hrubou silou, děj bude mít různý vývoj v závislosti na volbách v dynamických dialozích s NPC postavami. Hra nabídne tvorbu předmětů (zbraní a zbroje) pro vlastní postavu i společníky v družině. Na útěku před tajnou policií a v konfrontaci s rudou planetou vás čeká náročný úkol, který vás zavede ke kmenovým společenstvím, městům ztraceným pod ledovým příkrovem a dystopickým boudám rozesetým na Marsu. Dokážete čelit kruté Marsovské společnosti a nehostinným podmínkám a odhalit Technomancerova tajemství?
    World of Warcraft : Legion - datadisk - DEMO - Screenshot : 1 2 3 - RPG

    Už dle názvu datadisku se bude jednat o návrat Plamenné Legie a o boj s tímto úhlavním nepřítelem. Podle slov Blizzardu se jedná o největší démonickou invazi na Azeroth, s jakou jsme se kdy setkali. Odehrávat se bude na Broken Islands, které podle všeho představují prastarou zem, ve které žili noční elfové (nachází se tam např. zóna Suramar) a jedná se mimo jiné o místo, kde se nachází památná Sargerasova hrobka.
    • Character Boost - okamžitý skok na 100. level
    • Nový kontinent: The Broken Isles
    • Možnost dosáhnout na 110. level
    • Nová Hero Class - Demon Hunter
    • Nové dungeony a raidy
    • Artifact Weapons - celkem půjde o 36 silných artefaktů, jeden pro každou specializaci.

    <<vzad | vpřed >>


    Věstník ChciHry.cz
    Zasílat měsíční novinky na můj email :

    zasílat / ukončit


    seznamka