Seznamka PC Hry Big Brother Hudba CD prodej Filmy v kinech Světlomety Inzerce Mobilni telefonyOficiální stránkybride czech mail orderInternational Datingczech girls

PC HRY .com

SEŘADIT : název | kategorie | čas        FILTR :
vpřed >>

15 Days - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 - Adventura

Další klasický adventurní počin od zkušených německých tvůrců (stojící např. za hrou The Moment of Silence) přináší aktuální zápletku z prostředí humanitárních aktivistů, jinak řečeno charitativních zlodějů, kteří kradou vzácné předměty, aby zisk z této činnosti mohli věnovat na dobročinné účely. Bohužel se ale připletou k vraždě amerického politika, a jsou nuceni unikat silné americké policii a interpolu. To ale trojici nadšených akti... ehm zlodějů přece nezastaví, navíc když před nimi stojí další "kšeft".
1953 KGB Unleashed - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 - Adventura

“1953 – KGB Unleashed” is based on real projects conducted by the Ministry of State Security of the USSR (the former KGB). During that time they pushed the limits of human endurance, testing for the possibility of telepathy, as well as researching the psychological impact of fear on the human brain. The photo-realistic visual style of “1953 – KGB Unleashed” recreates the USSR of the fifties: the underground shelter’s interior is constructed using real Soviet military plans, and the materials found there are based on historically valid documents. Explore a hidden laboratory where such experiments were conducted in order to learn the truth behind the terrifying events that led to the closure of the project and the liquidation of its staff. An atmosphere of isolation and suspense pervades throughout, bringing you face to face with your own fears, while the voice of invisible “observer” broadcasts over the internal communications system. Is this observer a friend...
A Vampyre Story - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 - Adventura

Hluboko za zdmi ponurého hradu ve stejně ponuré zemi jménem Draxsylvánie je mladá, talentovaná operní pěvkyně Mona De Lafitte držena v zajetí svým trýznitelem baronem Shrowdym von Kieferem. Od okamžiku kdy ji Shrowdy proměnil v upírku a unesl do Draxsylvánie, stalo se jejím nejtajnějším přáním vrátit se zpět do Paříže, pokračovat ve své pěvecké kariéře a jednoho dne se stát hvězdou pařížské Opery. Když se Shrowdy opozdí při návratu z jednoho ze svých nočních výletů, naskytne se jí konečně příležitost k útěku. Společně se svým jediným přítelem, neomaleným netopýrem Froderickem, unikne ze svého vězení a snaží se najít cestu domů. Při putování Draxsylvánií, během kterého narazí na mnoho podivných obyvatel a několik ještě podivnějších překážek, se musí naučit nejen to, jak se vyrovnat se svou upíří stránkou, ale také jak využívat schopnosti, které touto změnou zdědila.
Abbey : Hříšné opatství, the - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 - Adventura

Staré opatství se stane svědkem série tajemných zločinů a pouze jeden člověk může odhalit jejich pachatele. Někdejší královský poradce Leonardo a jeho asistent Bruno jsou na cestě do odlehlého kláštera, aniž by měli ponětí o podivných událostech halících pečlivě střežené tajemství. I přesto je ještě před příjezdem jejich putování narušeno pokusem připravit je o život. Jakmile vstoupí za bránu opatství, jsou oba hrdinové vystaveni jedné záhadě za druhou. Staré zdi kláštera však zatvrzele odmítají vydat svá tajemství. Kousek po kousku Leonardo a Bruno odhalují intriky, které by mohly otřást základy nejen starobylého kláštera, ale i samotné církve.
Adams Venture Chronicles - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 - Adventura

Adam Venture je renomovaný průzkumník a dobrodruh. Během svých epických dobrodružství zasazených do 20. let 19. století naráží na starožitné artefakty, prastaré záhady a podivné symboly, které musí rozluštit. Po boku mu stojí jeho společnice Evelyn, se kterou bude hráč řešit zajímavé hádanky a se kterou bude čelit dech beroucím výzvám, aby nakonec spolu přechytračili zlou koporaci Clairvoix.
 • Obsahuje 3 epizody plné epického dobrodružství
 • Obsahuje realistické animace díky motion capture
 • Hra pohání úspěšný Unreal Engine™ 3
 • Dokonale živá 3D grafika a opravdu strhující prostředí
 • Bohatý a podmanivý příběh, který se splétá v klasické dobrodružství s historickým podtónem
 • Fyzikální interakce s předměty a prostředím, díky které vás atmosféra hry zcela pohltí
 • Náročné hádanky a akční hratelnost přinášejí zcela novou hloubku a zážitek.
Adventure Game Pack - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 - Adventura

Aura 2 Pokračování tajemné puzzle adventury, která potěší zejména příznivce prvního dílu a milovníky adventur typu Myst/Atlantis. Příběh se točí okolo kolekce zvláštních prstenů, jejichž majitel po zkombinování se specifickými artefakty mohl nabýt velké moci a nesmrtelnosti. Vaším úkolem v této dobrodružné adventuře bude zabránit tomu, aby prsteny a artefakty padly do špatných rukou. Dead Reefs Klasická adventura odehrávající se v 18. století na stejnojmenném ostrůvku, který leží na dohled anglických břehů. Ostrov Dead Reef je odjakživa znám především díky tomu, že jej obývali šílení piráti, kteří měli ve zvyku potápět a okrádat všechny lodě, které se k břehům ostrova přiblížily. Podobný osud potkal jedné bouřlivé noci i loď plnou mnichů. Ta převážela též starobylou relikvii ukrývající zlo, které si ani piráti nedokázali představit. Od té doby docházelo na ostrově každých 9 let k velmi podivným událostem, které vždy vyvrcholily vraždou jednoho z obyvatel...
Adventures of Tintin : Secret of the Unicorn EN, the - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 - Adventura

Chopte se role Tintina, neohroženého reportéra a hrdiny z akcí nabitého filmu Tintinova dobrodružství od Stevena Spielberga. Hra byla vyvíjena v úzké spolupráci s filmovým týmem, a tak může nabídnout autentický zážitek z okouzlujících prostředí a postav filmu. Na hráče čeká nekončící akce a dobrodružství při vyšetřování záhady století, které je může přivést k jednomu z největších potopených pokladů světa. Putování ale nebude snadné, a tak se hráči spojí s mazaným psem Filutou a nabručeným kapitánem Haddockem, aby porazili chamtivé sběratele umění, praštěné překupníky zbraní a další padouchy, kteří se snaží odhalit pravdu o Tajemství Jednorožce.
Agatha Christie : And Then There Were None EN - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 - Adventura

Detektivní příběh, který vznikl podle stejnojmenné knižní předlohy od Agathy Christie. Příběh knihy pojednává o 10 osobách, které jsou pozvány na ostrov do opuštěné usedlosti, přičemž ten kdo je pozval vůbec nedorazí. Každá z oněch 10 osob v sobě něco skrývá, něco čeho se bojí. Na ostrově není nikdo a nic jiného a všech 10 lidí tam společně musí zůstat. Každý je tam sám se svým problémem, se svým tajemstvím i se svým strachem. A pak začne jeden po druhém umírat, respektive, někdo jednoho po druhém vraždí. Hru si užijí i neznalci knížky, díky nečekaným zvratům a novým dramatickým situacím. Hlavní změnou oproti knižní předloze je přítomnost 11 postavy, kterou představuje hráč. Jde o lodníka, který všech 10 osob na ostrov dopraví a poté tam s nimi zůstane. Stejně jako všichni ostatní, musí i on bojovat o svůj život a zároveň se snažit o odhalení vraha.
Agatha Christie : Death on the Nile - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 - Adventura

Zajímavá kreslená adventura s kriminální zápletkou na motivy detektivního příběhu od Agathy Christie. Ocitáte se v roli Herkula Poirota a vaším úkolem je pochopitelně vyřešit vraždu, která se odehrála na lodi S.S. Karnak během plavby po řece Nil, a to dřív než loď zakotví v přístavu. Vaším úkolem bude hledat na lodi důležité stopy, díky nimž vraha nakonec odhalíte.
 • 14 podezřelých, které musíte vyslechnout.
 • 12 náročných vyšetřovacích levelů.
 • 24 pokojů, kde jsou ukryty stopy.
 • Rozmanité mini-hry.
Agatha Christie : Deset malých černoušků CZ - DEMO - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 - Adventura

Detektivní příběh, který vznikl podle stejnojmenné knižní předlohy od Agathy Christie. Příběh knihy pojednává o 10 osobách, které jsou pozvány na ostrov do opuštěné usedlosti, přičemž ten kdo je pozval vůbec nedorazí. Každá z oněch 10 osob v sobě něco skrývá, něco čeho se bojí. Na ostrově není nikdo a nic jiného a všech 10 lidí tam společně musí zůstat. Každý je tam sám se svým problémem, se svým tajemstvím i se svým strachem. A pak začne jeden po druhém umírat, respektive, někdo jednoho po druhém vraždí. Hru si užijí i neznalci knížky, díky nečekaným zvratům a novým dramatickým situacím. Hlavní změnou oproti knižní předloze je přítomnost 11 postavy, kterou představuje hráč. Jde o lodníka, který všech 10 osob na ostrov dopraví a poté tam s nimi zůstane. Stejně jako všichni ostatní, musí i on bojovat o svůj život a zároveň se snažit o odhalení vraha.

vpřed >>


Věstník ChciHry.cz
Zasílat měsíční novinky na můj email :

zasílat / ukončit


seznamka